Сім’я загиблого на Донбасі волинянина отримає фінансову допомогу

- Advertisment -

Сім’я загиблого на Донбасі волинянина отримає фінансову допомогу

Сім’я Миколи Сорочука – військовослужбовця з Волині, який загинув 22 січня у війні на Донбасі, отримають матеріальну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень із обласного бюджету вже у першому кварталі 2020 року.

Таке розпорядження підписав 29 січня голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. – повідомляє 12 канал.

«Розподілити між місцевими бюджетами області нерозподілену у 2020 році частину субвенції з обласного бюджету для надання матеріальної допомоги у розмірі по 100 тисяч гривень сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на сході України, спрямувавши її бюджету Підгайцівської сільської об’єднаної територіальної громади в сумі 100 тисяч гривень (для сім’ї Сорочука Миколи Васильовича)», – йдеться у розпоряджені голови ОДА.

Очільник області доручив начальнику департаменту фінансів облдержадміністрації Ігорю Никитюку внести відповідні зміни до тимчасового розпису обласного бюджету на І квартал 2020 року.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Дівчину загиблого атовця Волині висадили з автобуса через російське кіно

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам