Щиро та максимально емоційно: у Луцьку запалював «Бумбокс». ФОТОРЕПОРТАЖ

- Advertisment -

Щиро та максимально емоційно: у Луцьку запалював «Бумбокс». ФОТОРЕПОРТАЖ

Вибухова енергетика, непідробна щирість і пісні, які разом співав весь зал. Таким у Луцьку був концерт «Бумбокс» – одного із найпопулярніших гуртів сучасної України і відомого далеко за її межами.

28 лютого у Волинському обласному музично-драматичному театрі музиканти відіграли концерт в рамках другої частини всеукраїнського туру на підтримку свого нового альбому Таємний код: Рубікон. В організації концерту допомагала відома івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency”.

Як зазначив під час виступу Андрій Хливнюк, альбом, записаний в Україні, Франції та США і вперше в історії гурту складається з понад 11-ти пісень.

«Вахтерам», «Квіти в волоссі», «Дитина», «Ким би були», «Сталеві квіти», «На 8 этаже» – легендарні і улюблені для багатьох лучан хіти, які стали візитівкою «Бумбоксу». Завдяки неймовірній віддачі на сцені всидіти на своїх місцях багатьом просто не вдалося – публіка як могла «відривались» біля стільчиків і співала разом із гуртом.

Під час виступу музиканти знайомили вщент заповнений зал і із новими композиціями. «Твій на 100%», «Рубікон», «Твій номер», «ДШ», «Побачимось», «Тримай мене» та «Безодня» – пісні з нового альбому, в які вже встигли закохалися чимало волинських фанів.

«Часто артистів критикують. Кажуть, що вони не в формі, не в силі чи не у голосі… А потім їх роблять легендами. Однак, вже пізно… Ходіть на концерти живих виконавців. Завдяки вам вони будуть ставати кращими», – звернувся Андрій Хливнюк до публіки. Після цього гурт виконав пісню «Спи собі сама» загиблого фронтмена гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка.

Після офіційного закінчення концерту луцька публіка… і не збиралась виходити із залу та відпускати «Бумбокс». «Квіти в волоссі» та «Люди» – пісні, які музиканти виконали «на біс» і вже вкотре співали їх разом із залом.

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам