Що у Луцьку інспектував «Ревізор», чи дав відзнаку?

Показати всі

Що у Луцьку інспектував «Ревізор», чи дав відзнаку?

Луцький супермаркет  «Салют», що на проспекті Грушевського, з перевіркою завітала популярна телепередача «Ревізор».

У коментарях на Facebook чимало лучан з недовірою ставляться до незалежної і об’єктивної оцінки командою «Ревізору» закладів громадського харчування чи магазинів. Так,  наприклад, лучанка під ніком Svetik Lets написала що:

«Потрапила тільки що на команду «Ревізор», перевіряє супермаркет «Салют». От не вірю що вони не знали про приїзд «Ревізора», навіть холодильники за пару днів поставили нові. Так поспішали наводити порядок, що забули вказати код на товари. Я о 20.30 год ще ніколи не купувала теплого хліба!)))  Дуже вдячна команді «Ревізор».

У «Салюті» команда реаліті-шоу перевірила кухню та ретельно оглянула м’ясний, сирний, рибний, молочний та інші відділи. Як пише «Таблоїд.Волині», ведуча-ревізор звертала увагу на маркування, температурний режим, чистоту, дату споживання продуктів та ін. Вона як хвалила роботу персоналу, так і знаходила недоліки. Зокрема, за вказані дату і навіть час пакування на м’ясних виробах похвалила: «Ось за це ви молодці, таке нечасто побачиш у супермаркетах».

А в сирному відділі їй не сподобався те, що сир, очевидно, з декоративною метою, поклали на сіно. Його Наталія попросила забрати, мовляв, шматочки сіна можуть потрапити на сир.

Ще однією неприємністю стали прострочені кулінарні вироби.

Тож у підсумку вердикт «Ревізора» звучав: «Не рекомендуємо».

 

Comments are closed.