Self-менеджмент по-луцьки в дії (ФОТО)

Завдяки зусиллям  Петра Порошенка танки Путіна – ще не в Києві
11.10.2017
З’явився мультфільм, який зняли на анімаційному фестивалі у Луцьку
11.10.2017
Показати всі

Self-менеджмент по-луцьки в дії (ФОТО)

Під час заходу студенти ознайомилися з послугами Державної служби зайнятості, особливостями працевлаштування молоді, написанням резюме, та проходження співбесіди та вакансіями, які за їх спеціальністю сьогодні наявні на ринку праці Волинської області, зокрема на ПАТ «Укрпошта». Про це інформує заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Олена Мисковець.

Співпраця Луцького міського центру зайнятості з Центрами професійної кар’єри професійно-технічних навчальних закладів міста допомагає випускникам зорієнтуватися на ринку праці, адаптуватися до майбутнього професійного середовища, швидше та якісніше працевлаштовуватися після закінчення навчального закладу.

В рамках реалізації профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху» відбувся профінформаційний семінар «Молодь на ринку праці» для випускників спеціальності «Оператор поштового зв’язку» Луцького ВПУ.

Такі заходи сприяють розумінню випускниками власного професійного шляху. Складанню плану побудови власної кар’єри та саморозвитку та визначенню власних цілей та цінностей в професійній сфері.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *