Показати всі

«Російська імперія, прощавай», – Порошенко (ВІДЕО)

Набуття Україною безвізового режиму з ЄС стане “остаточним “прощавай” російській імперії”. 

Повідомляє “Українська првда“.

Про це заявив президент Петро Порошенко сьогодні, 10 червня, запускаючи таймер, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС, що набере чинності в ніч на 11 червня.

Говорячи про кроки України на шляху до безвізового режиму з ЄС, він зазначив: “Хтось чекав, що в нас це не вийде, потираючи руки, коли переносилися терміни”.

“Врешті-решт ми можемо сказати – зараз ми запускаємо зворотній відлік щодо незворотніх змін… Back in the USSR ми будемо чути, лише слухаючи Beatles”, – додав президент. 

“Ніколи Україна більше не повернеться у Радянський Союз, бо ми – горда і вільна демократична нація, повертаємось до родини європейських народів. Пишаюся, що нам це вдалося”, – заявив президент.

Ми запускаємо таймер, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС!Кожна секунда, яку він відміряє, не лише наближає нас до "безвізу". Не лише авторизує український паспорт на кордоні з ЄС, який опівночі перетвориться на паспорт європейського значення і можливостей. Не лише запускає потужний двигун наших посилених контактів з об’єднаною сім’єю народів Євросоюзу.За дванадцять годин останній звук зворотного відліку ознаменує символічне падіння паперової завіси, яка роками відділяла нас від Європи.Від Європи, де ми сформувалися як і як народ, і як держава.Ще раз вітаю вас, дорогі українці, з початком функціонування безвізу!Слава Європі!Слава Україні!#УкраїнаЦеЄвропа

Posted by Петро Порошенко on Saturday, June 10, 2017

Comments are closed.