РФ офіційно визнала документи,видані бойовиками ОРДЛО

Показати всі

РФ офіційно визнала документи,видані бойовиками ОРДЛО

Відповідний документ поширила 18 лютого прес-служба Кремля,- пише «Українська правда».
 
Згідно з указом Путіна,рішення ухвалено “з метою захисту прав і свобод людини і громадянина,керуючись загальновизнаними принципами і нормами міжнародного гуманітарного права”.
 
“Тимчасово,на період до політичного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України на підставі Мінських угод в РФ визнаються дійсними документи,що засвідчують особу,документи про освіту та (або) про кваліфікацію,свідоцтва про народження,укладення (розірвання ) шлюбу,зміну імені,про смерть,свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів,реєстраційні знаки транспортних засобів,видані відповідними органами (організаціями),фактично діючими на територіях зазначених районів,громадянам України та особам без громадянства,які постійно проживають на цих територіях”,- йдеться у документі.
 
Згідно з указом,громадяни України та особи без громадянства,які постійно проживають на територіях ОРДЛО,зможуть в`їжджати до Росії без оформлення віз на підставі документів,що засвідчують особу,виданих “владою”,яка діє на цих територіях.
 
Указ набуває чинності з дати підписання.
 
Раніше РБК повідомляв,що в Росії фактично визнаються паспорти мешканців самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”,власники таких документів можуть користуватися послугами російських залізниць,авіакомпаній і готелів.
 
Коментуючи це повідомлення,прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявляв,що Росія офіційно не визнавала паспорти осіб,які проживають на території невизнаних республік Донбасу.

Comments are closed.