Ремонт шкіл, борги за енергоносії та спортивні майданчики: у Луцьку перерозподілили бюджет

Показати всі

Ремонт шкіл, борги за енергоносії та спортивні майданчики: у Луцьку перерозподілили бюджет

Луцька міська рада перерозподілила поточні видатки. Відповідне рішення про внесення змін до бюджету міста прийняла сесія Луцької міської ради 21 серпня.

Виконувач обов’язків директора департаменту бюджету і фінансів Людмила Гаврилевська доповіла про необхідність перерозподілити кошти, адже виникла додаткова потреба для ремонту навчальних закладів, аби закінчити ремонтні роботи до початку навчального року.

Зокрема, не вистачає коштів на завершення ремонтів харчоблоків деяких шкіл міста. Всього необхідно 1,5 мільйона гривень для вчасного завершення ремонтних робіт. Замість ремонту доріг у Луцьку – погасять борг за енергоносії Комунального підприємства «Луцьктепло».

«Якщо ми не погасимо заборгованість зараз – будемо платити зовсім іншу суму потім», – заявив депутат Ігор Поліщук.

Для погашення заборгованості необхідно 2.5 мільйони гривень. Відтак цю суму знали з бюджету на ремонт доріг та спрямували на КП «Луцьктепло» для погашення боргу за енергоносії.

Окрім того 480 тисяч гривень виділили для облаштування спортивних майданчиків у місті Луцьку. Три спортивні майданчики планують встановити до кінця року.

Відповідну пропозицію вніс депутат Костянтин Петрочук. Рішення ухвалила сесія Луцької міської ради 21 серпня, внісши зміни до бюджету міста на 2019 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *