Рекордний травень: які авто найчастіше купляли волиняни

Показати всі

Рекордний травень: які авто найчастіше купляли волиняни

У травні в Луцьку та Волинській області зареєстрували майже 60 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $45 тис. Це найвища середня ціна серед усіх регіонів, – пише сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault, яких придбали 9 авто на суму $140 тис. Також популярними були Toyota і Mercedes. Загальна сума покупок на Волині минулого місяця склала $2,5 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляють на сайті.

У B-класі лідером став Volkswagen Polo. Найпопулярніша модель у C-класі – Hyundai Elantra. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримав Lexus ES. У класі F бестселером був Mercedes S-Class. Серед позашляховиків лідером продажів була Toyota RAV4.

Загалом, у травні в Україні зареєстрували 6,7 тис нових автомобілів, серед яких найбільша частка у кросоверів. Кількість придбаних за місяць позашляховиків склала майже 5 тис авто. Легковиків купили всього 2 тис, а загальна сума покупок перевищила $200 млн.

Нагадаємо, у квітні у Луцьку та Волинській області зареєстрували 60 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $31 тис.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *