ПриватБанк розпочав продаж активів у Дніпрі

Показати всі

ПриватБанк розпочав продаж активів у Дніпрі

Аукціон з продажу квартир, які належать банку, відбудеться 3 листопада. Приватбанк продає 17 об’єктів нерухомості на суму 50 мільйонів гривень через державне підприємство «Сетам». Як повідомляє прес-служба OpenMarket, об’єкти знаходяться в Дніпрі.

Аукціон відбудеться 3 листопада з 9:00 до 18:00. Об’єкти продажу – квартири.

«Упевнений, що наші послуги принесуть банку додаткові гроші. В результаті виграного тендеру планується виставлення ще ряду цікавих об’єктів банку», – зазначив генеральний директор ДП «Сетам» Віктор Вишнів.

Раніше заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що ПриватБанк має продати непрофільні активи, в тому числі і ряд об’єктів нерухомості, які знаходяться на балансі банку.

Нагадаємо також, що Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за підозрою ПАТ «Ексімнафтопродукт» в махінаціях з транзитом мазуту білоруського виробництва через Одеський морський торговельний порт.

ПАТ «Ексімнафтопродукт» є частиною потужного в Україні Одеського перевалочного комплексу, контрольованого групою «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, потужністю понад 20 млн т/р.

Comments are closed.