ПриватБанк пропонує волинянам житло в кредит за зниженими відсотками

Показати всі

ПриватБанк пропонує волинянам житло в кредит за зниженими відсотками

Придбати житло із ПриватБанком стало ще вигідніше. Фінансова установа знизила відсоткові ставки на оселі, придбані на вторинному ринку, – повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Житлове питання завжди стоїть гостро для тих, у кого немає власної квартири. Адже ціни на оренду нерухомості зашкалюють, а покупка квартири чи будинку надто дорога. Тому все більше волинян обирають купувати житло в кредит, виплачуючи гроші за власний дім, аніж платити за оренду чужого помешкання. Для таких клієнтів ПриватБанк пропонує програму іпотечного кредитування.

Програма кредитування передбачає найвигідніші відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку. Кредити надаються на термін до 20 років із мінімальним початковим внеском 25 %.

Купуючи житло як нове, так і житло на вторинному ринку, клієнт сам обирає помешкання, після чого банк займається усіма необхідними формальностями. Відсоткова ставка для житла на первинному ринку становить 17,9 %. А для вторинного ринку відсоток річних зменшено – 19,9 % замість 22,9 %.

Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.  Для клієнтів, які мають регулярні надходження, достатні для підтвердження фінансового стану через банк, довідка про доходи не потрібна.

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині.

 

Comments are closed.