Показати всі

Прилуцьку громаду приєднали до Луцька

Прилуцьку територіальну громаду Луцького району приєднають до Луцька. Відповідне рішення про надання згоди на приєднання ухвалила Луцька міська рада під час сесії 21 серпня.

З ініціативою приєднання до Луцька виступили депутати Прилуцької сільської ради.

«Це історичний крок для нашої громади», – заявив депутат Луцької ради Микола Федік. Депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук заявив, що рішення обєднатися блокувалося сільським головою села Прилуцьке.

«Я переконаний, що незабаром ми приєднаємо Боратинську, Жидичинську, Гіркополонківську ОТГ і Луцьк буде процвітати», – заявив Ігор Поліщук.

Також він повідомив, що наразі досягнуто домовленість з інвестором, який створить 1100 робочих місць у Луцьку. А це майже 20 мільйонів гривень надходжень. Розвиток міста спонукатиме інші навколишні громади приєднуватися до Луцька.

Депутат Прилуцької сільської ради Петро Сущик нагадав, що три попередні спроби об’єднання були невдалими через ряд суб’єктивних і об’єктивних причин. Депутат пояснив, що всі ці роки депутати переконували населення, які переваги надасть об’єднання з Луцьком.

«Людей було важко переконати, але це нам вдалося», – заявив Петро Сущик. Виконуючий обов’язки Луцького міського Григорій Пустовіт голови висловив подяку всім, хто долучився до процесу об’єднання двох громад.

«На жаль, при попередній владі була вказівка з облдержадміністрації не об’єднуватися з Луцьком. Сьогодні, ми сподіваємося, політика буде сприяти тим процесам, які відбуваються», – заявив Григорій Пустовіт.

Оскільки Луцька міська рада ухвалила рішення про надання згоди на приєднання Прилуцької територіальної громади до міста Луцька – на наступну сесію Луцької міської ради винесуть питання про таке об’єднання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *