Президент Порошенко привітав українців з Днем медичного працівника та Днем батька

Показати всі

Президент Порошенко привітав українців з Днем медичного працівника та Днем батька

Президент України Петро Порошенко привітав з Днем батька свого батька і всіх українських чоловіків, у яких є діти. Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook

«Кажуть, будь-яка людина, навіть доросла і відповідальна, все одно залишається дитиною, поки живі її батьки. Якби ви тільки знали, яке це в моєму віці щастя, що поруч є тато! В будь-яких ситуаціях можу розраховувати на його надійну підтримку та дружню пораду.

Саме з Днем батька щиро вітаю Олексія Івановича Порошенка, і всіх українських чоловіків, кому Господь послав дітей і можливість дати їм путівку в життя», – написав П.Порошенко.

Зауважимо, що День батька відзначають сьогодні, 18 червня.

Також Петро Порошенко привітав із професійним святом працівників медичної галузі. Звернення оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.  Текст звернення публікуємо без змін.

Шановні друзі!

Вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника.

Низько вклоняюся всім, хто за покликом серця присвятив себе служінню іншим. Щодня ви рятуєте найдорожче – здоров’я та життя людини.

Медичні працівники – це віддані своїй роботі і сильні духом люди, що дарують надію і віру у власні сили.

Саме безкомпромісна громадянська позиція, мужність і титанічна праця лікарів, медсестер, фельдшерів у складних умовах військових дій дають шанс на життя нашим воїнам, які постраждали від російської агресії на передовій.

У цей день вважаю надзвичайно важливим наголосити на необхідності реформування галузі охорони здоров’я. Переконаний, що кожен із вас розуміє, що зміни потрібні – на своїх місцях ви бачите і недоліки, і неефективність нинішньої системи. Вам належить донести до суспільства розуміння реформи.

Сподіваюся на вашу активну зацікавленість в її обговоренні і впровадженні на місцях, адже лише ваші досвід, небайдужість і шире прагнення до змін допоможуть побудувати гармонійну й цілісну систему охорони здоров’я.

Бажаю міцного здоров’я вам і вашим рідним, щастя та благополуччя.

Петро ПОРОШЕНКО

Comments are closed.