Православні Волині та Рівненщини матимуть нового єпископа (ФОТО)

Показати всі

Православні Волині та Рівненщини матимуть нового єпископа (ФОТО)

Волинсько-Рівненська єпархія УАПЦ отримала нового очільника – єпископа Гавриїла. Архієрейська хіротонія відбулася у неділю, 2 вересня, у Львові, – йдеться на сайті Львівської єпархії УАПЦ.

У суботу, 1 вересня, під час всеношної відбулось наречення архімандрита Гавриїла (Кризини) на єпископа Рівненського і Волинського. Наступного дня, в неділю, 2 вересня, перед початком Літургії у кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Львова,  відбулась архієрейська хіротонія архімандрита Гавриїла (Кризини) на єпископа Рівненського і Волинського, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією (рішення Архієрейського Собору від 25 липня 2018 року).

Урочистості очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій, Предстоятель УАПЦ, у співслужінні Високопреосвяннішого Тихона, архієпископа Тернопільського і Бучацького, керуючого Тернопільською та Одесько-Чорноморською єпархіями, Преосвященнішого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, Преосвященнішого Бориса, єпископа Херсонського і Миколаївського, керуючого Таврійською єпархією, духовенства кафедральних соборів м. Львова та м.Тернополя, Львівської, Тернопільської та Карпатської єпархій.

Предстоятель УАПЦ Блаженніший Макарій, який раніше був керівником цієї єпархії, звернувся до нововисвяченого єпископа з повчальним словом, вручивши владиці Гавриїлу символ архіпастирського служіння – єпископський жезл. Єпископ Гавриїл подав вірним своє перше архієрейське благословення.

Comments are closed.