Повідомили, коли приберуть захаращений ринок на Львівській (ФОТО)

Показати всі

Повідомили, коли приберуть захаращений ринок на Львівській (ФОТО)

Колишній ринок на вулиці Львівській у Луцьку, який зараз захаращений будівельним сміттям та поваленими деревами, приберуть до 21 січня. Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Власником автосервісу «Сафрон» та новобудови поблизу нього, а також земельної ділянки на вулиці Львівській, 102, де був ринок є луцький підприємець Юзва Р.С..

В липні минулого року цей чоловік вимагав продавців ринку покинути територію, бо хоче споруджувати там будинок. Люди ділянку звільнили, але будівництво так і не розпочалося. Натомість залишилися великі купи сміття. Нині територія на Львівській, 102 не обгороджена, а власник не хоче прибирати, хоча земельна ділянка належить йому.

Тим часом будівельне сміття та повалені дерева «тішать око» гостей Луцька, які в’їжджають до міста зі сторони Львова.

Інспектор відділу благоустрою департаменту муніципальної варти Іскрицький О. неодноразово звертався до підприємця з проханням прибрати сміття на даній території, однак той відмовляється. Юзва Р.С. розповідає, що будівельні роботи на ділянці не ведуться, а документи щодо майбутнього будівництва в розробці.

Сьогодні муніципали передали йому припис на прибирання земельної ділянки на вулиці Львівській, 102. Дану територію повинні вичистити до 21 січня. У випадку ігнорування – на чоловіка чекає адміністративне покарання.

Comments are closed.