Повідомили, які професії найбільш затребувані на Волині

Показати всі

Повідомили, які професії найбільш затребувані на Волині

Серед переліку вакансій, на які роботодавці Волині потребують працівників найбільше, є професії різних сфер зайнятості. Наразі через службу зайнятості роботодавці, насамперед, шукають водіїв автотранспортних засобів, пустує аж 170 таких робочих місць. Про це повідомляє ІА ВолиньPost 

На другій та третій позиціях – професії продавця продовольчих товарів і кухара, із кількістю вакантних місць – 168 та 143 відповідно.

Також на Волині потребують 126 підсобних робітників, 92 прибиральників службових приміщень, 72 офіціанти та 71 вантажника.

Трохи менше вільних місць у таких професіях: касир торговельного залу – 66, бухгалтер – 65, адміністратор – 59, продавець непродовольчих товарів – 49, електрогазозварник – 43, бармен – 42, оглядач гідротехнічних об’єктів – 39, пекар – 36, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування – 35, слюсар ремонтник – 34, кухонний робітник – 34, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – 33, охоронець – 31.

За деталями про вакансії звертайтесь за телефоном 067 199 02 68 (сектор організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Волинського обласного центру зайнятості).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *