Понад 2000 громадян шукали захисту своїх прав у Волинській прокуратурі

Показати всі

Понад 2000 громадян шукали захисту своїх прав у Волинській прокуратурі

 

 Попри звуження обсягу повноважень прокуратури у першому півріччі поточного року до її органів на Волині за захистом своїх прав звернулось понад 2 тисячі громадян. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

З урахуванням повноважень прокуратури, визначених у статті 131-1 Конституції України та статті 2 Закону України «Про прокуратуру», понад третину звернень надіслано за належністю до інших відомств з відповідними роз’ясненнями.

Прокурори вирішили упродовж 6 місяців 2017 року 1194 звернення, з яких 13 задовольнили.

Незначну частину склали звернення з питань представницької діяльності прокуратури – їх вирішено 38. Це пов’язано з тим, що наразі законодавчо визначили, що прокуратура може здійснювати у виключних випадках і в порядку, що визначені законом, представництво в суді лише інтересів держави.

Також громадяни звертались з питань участі у кримінальному провадженні (таких звернень вирішили 22),  нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства (54), додержання  законодавства про виконання рішень судів та інших органів (8), захисту прав дітей (7).

На особистому прийомі в органах прокуратури області прийняли 446 громадян. Здійснили 24 виїзних прийоми керівництвом прокуратури області за місцем роботи і проживання громадян.

Comments are closed.