Підприємці поповнили скарбниці волинських громад на 300 мільйонів

Показати всі

Підприємці поповнили скарбниці волинських громад на 300 мільйонів

Протягом січня – жовтня 2017 року до місцевих бюджетів Волині сплачено 295,5 мільйона гривень єдиного податку. Це майже на 44 відсотка більше минулорічних показників за такий же період, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Аналітика переконує, що найбільшу суму  надходжень – 212,4 мільйона гривень єдиного податку, бюджети отримали від спрощенців – фізичних осіб.

«Саме фізичні особи – суб’єкти малого підприємництва, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, цього року спрямували до бюджетів громад на 55,3 відсотка більше єдиного податку», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила,  що успішно розвиватися та, відповідно, збільшувати податкові відрахування, представники бізнес – середовища зможуть лише  в умовах рівноцінної конкуренції.

«Тож, представники місцевого самоврядування, які володіють найповнішою інформацією про здійснювану на території громад підприємницьку діяльність, повинні переконувати всіх без винятку підприємців обов’язково офіційно зареєструватися та здійснювати діяльність з дотриманням норм трудового і податкового законодавства. В межах компетенції фахівці ДФС нададуть необхідні роз’яснення та адмінпослуги з тим, щоб виконання податкових зобов’язань не було обтяжливим обов’язком», – підсумувала Світлана Савчук.

 

Comments are closed.