Оприлюднили програму святкування Дня незалежності у Луцьку

Показати всі

Оприлюднили програму святкування Дня незалежності у Луцьку

Івент-агенція “Tikhonov сoncert and event” нагадує лучанам та гостям міста про заходи, заплановані у місті на День незалежності України. 

Цьогоріч святкування дня незалежності України отримає нове «дихання» та  нові ідеї, які підтримують запит суспільства на оновлення та отримання нових позитивних вражень.

Нові локації,  різноманітні food-зони, програма, котра залишить тільки позитивні емоції відвідувачів заходу, розваги для всієї сім’ї, всеміська лотерея з понад п`ятсот  подарунками, релакс-зони від партнерів, лунопарк, дитячі гірки, цікавинки від партнерів та організаторів – це і ще багато інших сюрпризів чекає на відвідувачів 24-го серпня з  14:00 до 22:00 у Центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки.

Також під час святкування запланований виступ OLEYNIK. Український музикант, артист, знаний на всій теріторії України завдяки своїм дуетним та сольним проектами, гравець футбольного клубу зірок шоу-бізнесу «Маестро», переможець проекту «Фабрика Зірок-2», активно підтримує молодь, яка займається спортом та просто прекрасна людина.

У Луцьку 24-го серпня OLEYNIK презентує як нові, так і вже всіма улюблені та популярні пісні, на сцені у Центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки о 21:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *