Обшуки у військових: ДБР вилучило 11 тисяч бронежилетів

Показати всі

Обшуки у військових: ДБР вилучило 11 тисяч бронежилетів

Працівники Державного бюро розслідувань вилучили 11 тис. бронежилетів, які вважаються неякісними. Про це пише Gazeta.ua.

26 червня проводять 40 обшуків у справі за фактом закупівлі для потреб Міністерства оборони непридатного майна за завищеними цінами, повідомив директор відомства Роман Труба.

“На цей час час слідчі разом із оперативними працівниками проводять 40 обшуків. Деякі обшуки ще тривають. Ми виявили і вилучили 11 тисяч бронежилетів. Вилучається документація, яка була укладена для постачання бронежилетів та іншого майна”, – сказав він.

Слідчі відомства протягом 2 місяців розслідують кримінальну справу за фактом закупівлі непридатного до використання речового майна для Збройних сил — бронежилетів, наметів, одягу — за завищеними цінами.

“За нашою інформацією, три з п’яти бронежилетів прострілюються. Закуплено 100 тисяч комплектів військової форми за завищеними цінами. Лише вартість одного елементу одягу завищена на суму близько 10 мільйонів гривень. Були закуплені намети, які непридатні для використання, і перелік таких незадовільних речей, закуплених для ЗСУ, досить великий”, – зазначив він.

За версією слідства, до злочинної групи, яка організувала закупівлю непридатного речового майна для потреб ЗСУ, входять один із керівників Міністерства оборони, а також керівництво департаментів та управлінь цього відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *