Обговорять список тих, хто отримає житло у Володимирі-Волинському

Показати всі

Обговорять список тих, хто отримає житло у Володимирі-Волинському

Будівництво 44-квартирного будинку у місті Володимир-Волинський планують завершити вже цьогоріч. Аби з’ясувати усі робочі питання, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сьогодні, 15 вересня, ініціював розширену нараду за участі представників місцевої влади, підрядних організацій, проектантів, енергетиків та газовиків. Про це інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, зі слів заступника Леонтія Кондратюка – директора «Вінницької будівельної компанії», яка виграла тендер на проведення будівельних робіт, роботи розпочалися наприкінці березня: виконали обстеження довгобуду, виявили додаткові роботи. Проблемним лишається питання із газопостачання та підключення до електрики нової КНС, яке можна вирішити при внесенні  змін до проектно-кошторисної документації.

– Це питання знаходиться на особистому контролі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Окрім того, вже у кінці жовтня очікуємо повернення бійців 14-ої окремої механізованої бригади на постійне місце дислокації до Володимира-Волинського. Не виключено, що керівництво держави завітає на Волинь, аби відзначити військовиків. Тому нам необхідно прикласти максимум зусиль, щоб завершити всі роботи вчасно та виконати їх якісно, – зазначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Тож керівник найвищої виконавчої гілки влади в області окреслив ряд завдань: до кінця вересня мати повний пакет документів для підключення електроенергії в будинку та проведення газопостачання. Володимир Гунчик зобов’язав першого заступника Володимир-Волинського міського голови Ярослава Матвійчука двічі на тиждень – в понеділок та п’ятницю – звітувати про результати виконаних робіт. Окрім того, вже на початку жовтня відбудеться нарада безпосередньо на будівництві, де визначать ступінь готовності житла для військовослужбовців.

Планується, що квартири у новобудові передадуть військовим 14-ої ОМБР та учасникам антитерористичної операції.

Своєю чергою, начальник КЕЧу підполковник Володимир Лісков повідомив, що в місті здійснюється поквартирний облік. Зокрема, на сьогодні у Володимир-Волинському гарнізоні 286 чоловік не мають квартир, з них: 183 перебувають на І черзі, 34 – йдуть позачергово. До слова, 132 людини, що перебувають на черзі, є учасниками антитерористичної операції. Наразі триває погодження попереднього розподілу квартир та перевірка усіх документів. Позиція голови облдержадміністрації з цього приводу однозначна: необхідне публічне обговорення списку тих, хто отримає квартири, аби не викликати невдоволення громади.

Comments are closed.