Нове опитування: які партії проходять до Ради

Показати всі

Нове опитування: які партії проходять до Ради

До парламенту можуть пройти партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Батьківщина”, “Європейська солідарність” і “Голос”. Про це свідчать результати ролінгового дослідження Центру “Соціальний моніторинг” та Інституту соціальних досліджень ім. Олександра Яременка за 8-14 червня, – пише Gazeta.ua.

Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то партію президента Володимира Зеленського“Слуга народу” підтримали б 47,5% тих, хто визначився і буде голосувати,

На другому місці партія “Опозиційна платформа – За життя”, її обрали 11%.

ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко набирає 8,7%.

Партію екс-президента Петра Порошенка “Європейська солідарність” готові підтримати 8,3% опитаних.

Партія “Голос” Святослава Вакарчука також долає прохідний бар’єр – має 5,3% підтримки.

Із урахуванням похибки вибірки шанси подолати прохідний бар’єр 5% мають партія “Сила і честь” Ігоря Смешка та “Громадянської позиції Анатолія Гриценка”.

В інших кандидатів – менше 2% підтримки.

Директор центру “Соціологічний моніторинг” Дмитро Дмитрук наголосив, що партія “Голос” наростила підтримку з 1% до понад 5% із моменту, коли Вакарчук оголосив про похід на парламентські вибори.

Стабільні показники в “Опозиційної платформи – За життя” та “Батьківщини”, “Європейська солідарність” потрохи втрачає рейтинг.

Партія “Слуга народу” лідирує у всіх регіонах. Базовий регіон “Опозиційної платформи – За життя” – східний, у західному виборюють лідерство партії “Європейська солідарність”, “Батьківщина” і “Голос”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *