На «Ягодині» медики рятували далекобійника з «того світу»

Показати всі

На «Ягодині» медики рятували далекобійника з «того світу»

На міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин» рятували 58-річного далекобійника, якому стало зле. Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

58-річний водій вантажівки із Полтавщини зателефонував «103» і поскаржився на пекучий біль за грудиною.
На виклик терміново виїхала фельдшерська бригада ЕМД. Фельдшер оглянув пацієнта, зняв кардіограму. І одразу ж діагностував гострий інфаркт міокарду.

Раптово стан хворого погіршився: він втратив свідомість, припинилось дихання, зупинилось серце. Фельдшер ЕМД констатував клінічну смерть. Було негайно розпочато реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень, двічі проводилась дефібриляція.

Реанімація була успішною – за шість хвилин у хворого було відновлено серцебиття, дихання, всі життєво-важливі функції організму. Пацієнта терміново транспортували для подальшого лікування у найближчу лікарню. Ще до приїзду в лікувальний заклад хворий прийшов в свідомість і в стані середньої важкості був госпіталізований у реанімаційне відділенням.

Фельдшер, який успішно провів реанімацію проходив тренінги, які проводились раніше тренерами лікарями ДЗ “УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України”, інструкторами – рятівниками-парамедиками з Польщі та Литви.

 

 

Comments are closed.