Показати всі

Зеленський вніс в Раду скандальний закон

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує розширити дію закону про очищення влади на депутатів та високопосадовців, які працювали в Україні з 23 лютого 2014-го до 19 травня 2019 року. Про це повідомляє “Громадське радіо”

Відповідний законопроект №10444 з’явився на сайті парламенту 12 липня. Законопроект визначено президентом як невідкладний.

Пропонується розширити дію люстрації на топ-чиновників, які працювали до інавгурації Зеленського, через “зловживання ними своїм службовим становищем під час виконання посадових обов’язків, уникнення відповідальності за дії, що спрямовані на власне збагачення”.

«Люстраційний процес з його специфічними ознаками, притаманними Україні, полягає в тому, що за змістом люстраційних процедур, закладених у діючому Законі України «Про очищення влади», наразі значна частина членів парламенту, уряду, представників органів виконавчої, законодавчої, судової влади за визначеною ідеологією і критеріями підпадають під дію Закону «Про очищення влади», — йдеться у пояснювальній записці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *