На Волині стабільно зростають надходження з податку на доходи фізичних осіб

Показати всі

На Волині стабільно зростають надходження з податку на доходи фізичних осіб

За підсумками січня-серпня 2019 року на Волині з легальних доходів сплачено на 21.3 відсотка більше податку на доходи фізичних осіб проти аналогічного періоду торік. Загалом бюджети усіх рівнів отримали 2 мільярди 732 мільйони гривень ПДФО, – повідомляють у пресслужбі ДПС на Волині.

До державного бюджету у звітному періоді спрямовано 696,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Понад 2 мільярди гривень ПДФО отримали в розпорядження місцеві громади.

«Саме оподаткування легальних доходів – основа наповнення місцевих бюджетів. Відтак, фінансова стабільність громад безпосередньо залежить від соціальної відповідальності бізнесу, що здійснює діяльність на території громад. Отож, системний діалог з працедавцями за участі фахівців податкової служби та органів місцевого самоврядування покликаний не лише забезпечити надходження до бюджету, а й впорядкувати трудові відносини. Очевидно, що кількість створених легальних робочих місць – основа бюджетного успіху громад і держави», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що від активної позиції найманих працівників теж значною мірою залежать оплата праці та майбутні соціальні гарантії.

«У кожного працівника є вагомий аргумент для працедавця щодо повної та гідної оплати праці – гарантовані державою виплати у випадку втрати працездатності та майбутнє пенсійне забезпечення. Чи буде громадянин мати належне соціальне забезпечення у разі настання страхового випадку – зона спільної відповідальності роботодавця та його працівників. За фахівцями  податкової служби – якісне адміністрування та консультаційна допомога кожному, хто прагне працювати у правовому полі», – підсумував Сергій Кондратюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *