На Волині працюватимуть поліцейські офіцери громади

Показати всі

На Волині працюватимуть поліцейські офіцери громади

При громадах у межах Волинської області будуть створені дільниці, де працюватимуть поліцейські офіцери. Конкурс на поліцейських офіцерів громади, як обіцяють, буде прозорим. Про це йшлося 14 серпня під час презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади» у конференц-залі Палацу культури міста Луцька, – передає ІА Волинські новини.

Відзначимо, що вперше цей проєкт запровадили на Дніпропетровщині, а Волинська область – шоста, де проєкт «Поліцейський офіцер громади» спільно реалізовуватиме поліція з громадами.

Загалом проєкт охоплює всі регіони держави – близько 30 тисяч населених пунктів із населенням у 28 мільйонів осіб. Його мета – тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості.

Насамперед на заході, де були присутні не тільки працівники поліції, зокрема ГУНП у Волинській області, а й представники майже всіх ОТГ на Волині, наголосили, що поліцейський офіцер громади працюватиме на одній дільниці, де й забезпечуватиме порядок.

Поліцейський офіцер громади матиме службовий автомобіль і робочий планшет, на який йому надходитимуть службові завдання, тож уся документація вестиметься в електронному вигляді.

Також підкреслено, що поліцейського офіцера громади обиратимуть самі мешканці громади.

Невдовзі при ГУНП буде введено нові посади й проведено прозорий набір нових працівників. Також поліцейський звітуватиме не тільки перед безпосереднім керівництвом, а й перед громадою. Громада, зі свого боку, має забезпечити поліцейського приміщенням, оргтехнікою, меблями та, за можливості, паливом і технічним обслуговуванням службової автівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *