На Волині поліція охоронятиме усі виборчі дільниці

Показати всі

На Волині поліція охоронятиме усі виборчі дільниці

Поліція здійснює охорону правопорядку та цілодобове чергування на виборчих дільницях області з моменту завезення на них бюлетенів. Під охорону взято 1129 виборчих дільниць, – повідомляє поліція Волині.

Загалом до забезпечення охорони та правопорядку під час позачергових парламентських виборів на території області задіяно понад 1,2 тис. поліцейських.

Поліцейські також після голосування супроводжуватимуть транспортування виборчої документації до окружних виборчих комісій. Від понеділка, 15 липня, поліцейські забезпечують правопорядок та охорону виборчої документації на п’яти окружних виборчих комісіях містах Луцьк, Ковель, Горохів, Володимир-Волинський і селищі Маневичі.

Учора начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига з робочою поїздкою побував у районах, які відносять до виборчого округу №19. Керівник поліції області ознайомився з умови несення служби поліцейськими на виборчих дільницях, перевірив виконання правоохоронцями завдань щодо забезпечення правопорядку та законності на позачергових виборах народних депутатів України.

Поліція Волині нагадує про заборону агітації у день перед виборами. Відповідно до вимог п. 2 ст. 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування, тобто 19 липня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *