На Волині «накрили» склад контрабанди (ФОТО, ВІДЕО)

Показати всі

На Волині «накрили» склад контрабанди (ФОТО, ВІДЕО)

Правоохорнні органи провели обшук приватного подвір’я одного з місцевих мешканців і виявили 20 ящиків тютюнових виробів. Про це повідомляж прес-служба Держприкордонслужби.

Співробітники Держприкордонслужби України у тісній взаємодії з усіма правоохоронними органами продовжують проводити комплекс заходів по протидії незаконному переміщенню та розповсюдженню тютюнових виробів, в тому числі і без марок акцизного збору.

В цьому напрямку співробітники оперативно-розшукових підрозділів прикордонного відомства також встановлюють причетність осіб до цього виду протиправної діяльності.

Так, днями у Ратнівському контрольованому прикордонному районі Волині в результаті проведення скоординованих спільних дій правоохоронців провели обшуки приватного подвір’я одного з місцевих мешканців. У ході огляду підсобних приміщень та гаражу виявили 20 ящиків тютюнових виробів. Всього правоохоронцями вилучили 10 тисяч пачок сигарет марки MARVEL без акцизних марок.

Відомості про виявлення кримінального правопорушення за статтею 204 КК України «Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів» внесли до ЄРДР. Тривають слідчі дії.

 

Comments are closed.