На Волині «накрили» незаконну торгівлю

Показати всі

На Волині «накрили» незаконну торгівлю

В рамках операції «Акциз-2017» у м. Володимир-Волинський припинили незаконну торгівлю підакцизними товарами. Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Днями під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області оперативники та слідчі податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області припинили незаконну діяльність групи мешканців м. Володимир-Волинський, котрі на території районного центру організували незаконну діяльність з реалізації товарів підакцизної групи, без марок акцизного податку встановленого зразка.

Зокрема, в рамках кримінального провадження на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду співробітники податкової міліції спільно з процесуальними керівниками провели ряд обшуків у м. Володимир-Волинський.

В ході цих заходів вилучили понад 25 тисяч пачок фальсифікованих тютюнових та лікеро-горілчаних виробів орієнтовною вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень. Крім того, вилучили два транспортні засоби, якими здійснювалося транспортування фальсифікату, а також готівкові кошти, отримані від незаконної діяльності. Вилучена підакцизна продукція призначалася для подальшого незаконного переміщення до країн ЄС.

Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз, встановлюється коло всіх причетних осіб до незаконної діяльності, вживаються заходи щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Як повідомили в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області, протягом поточного року  на території м. Володимир-Волинський співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу  фальсифіковані підакцизні товари орієнтовною вартістю понад 2 мільйона гривень. Триває слідство.

Comments are closed.