На водоймах Шацького нацпарку дозволили риболовлю

- Advertisment -

На водоймах Шацького нацпарку дозволили риболовлю

На водоймах Шацького національного природного парку з 11 червня дозволено спортивно-любительське рибальство.

Про це повідомили у пресслужбі парку. 

Лов можна проводити вудками з блешнею вертикального блесніння, мормишкою із загальною кількістю гачків не більш ніж три на одного рибалку. Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного рибалку. Лов можна проводити тільки в світлий час доби при наявності розрахункової квитанції (відловочного квитка), що засвідчує оплату надання послуг для проведення спортивного і любительського рибальства.

Вартість відловочних квитків для учасників війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників війни в Афганістані, учасників АТО, пенсіонерів, місцевих жителів:

  • на 1 день – 15 грн;
  • на 10 днів – 50 грн;
  • на місяць – 75 грн.

Вартість квитка для інших осіб:

  • на 1 день – 30 грн;
  • на 10 днів – 100 грн;
  • на місяць – 150 грн.

Для інвалідів війни, праці та дітям до 16 років – безплатно.

Відловочні квитки можна придбати як в адміністрації парку (с. Світязь, вул. Жовтнева, 61), так і безпосередньо на водоймах у інспекторів відділу державної охорони ПЗФ Шацького НПП.

За недотримання вимог, відповідно до Адміністративного кодексу України порушники каратимуться штрафом з вилученням засобів лову. Крім того, нагадують, що заїзд автотранспортними засобами в прибережні смуги озер завширшки 100 м, (згідно зі ст. 88 Водного кодексу України) заборонено.

 

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам