На театральному майдані обмежать рух транспорту

Показати всі

На театральному майдані обмежать рух транспорту

На Театральному майдані обласного центру встановлять болард, що обмежить рух транспортних засобів центральною площею. Із такою ініціативою звернулись до луцьких обранців громади сьогодні, 18 липня, під час засідання 59-ї позачергової сесії луцької міської ради депутати Ігор Поліщук та Юрій Безпятко, – пише ІА “Волинські новини”.

«Минулого року ми встановили болард в Центральному парку – це так звана «сотка». Через те, що водії були необачними, десь їхала вантажівка і його поламали. Пошкоджений болард ми замінили і поставили замість нього «трьохсотку». Цей болард й досі функціонує. Однак, в межах капітального ремонту фонтану на Театральному майдані є задум частково обмежити там рух транспорту. Тому що велика площа Театрального майдану перетворена в парковку. На нашу думку, було б доцільно відремонтувати пошкоджений болард за 30 тисяч гривень і використати його для того, аби обмежити рух транспорту на Театральному майдані, оскільки, якщо це майдан – то він повинен бути пішохідним. Там доцільніше аби гуляли люди і гралися діти, а не їздили автомобілі», – наголосив Ігор Поліщук.

Натомість, депутат Юрій Безпятко запропонував перерозподілити кошти на відшкодування Луцькому підприємству електротранспорту, відповідно до поданих розрахунків з надання послуг за перевезення пільгових категорій громадян.

Луцькі депутати проголосували «за» таку пропозицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *