На прикордонні Волині вилучили горілчаний та тютюновий фальсифікат

Показати всі

На прикордонні Волині вилучили горілчаний та тютюновий фальсифікат

На території Володимир-Волинського району співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками прокуратури Волинської області припинили незаконну діяльність одного із торгових об’єктів, де здійснювалась реалізація фальсифікованих підакцизних товарів.

В ході проведення обшуку, в рамках кримінального провадження зареєстрованого за фактом  реалізації незаконно виготовленої підакцизної продукції, у складському та торговому приміщенні магазину, співробітники податкової міліції вилучили 130 літрів  горілчаних напоїв загальною вартістю 21 тисяча гривень та 2600 пачок тютюнових виробів загальною вартістю 39 тисяч гривень. Вся продукція, що перебувала в обігу нелегально, була маркована марками акцизного податку з ознаками підробки.

Окрім того, під час проведення обшуку вилучено готівкові кошти у сумі понад 100 тисяч гривень, отримані від незаконної діяльності, пов’язаної  із реалізацією фальсифікованих підакцизних товарів.

Наразі правоохоронці працюють над питанням призначення відповідних експертиз та накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Запобігти правопорушенням на ринку підакцизної продукції  може кожен громадянин, – вкотре наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

В разі виявлення факту незаконного виробництва, обігу підакцизних товарів та незаконного переміщення товарно-матеріальних цінностей через Державний кордон України варто повідомляти за номером телефону 777-102.

За матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області

Comments are closed.