На підприємство «Луцьктепло» відкрили кримінальну справу

Показати всі

На підприємство «Луцьктепло» відкрили кримінальну справу

За результатами здійсненої перевірки підприємства «Луцьктепло» відкрито кримінальну справу, а всі дані було направлено до держаудитслужби. Про це йшлося 26 червня під час засідання 58-ї сесії Луцької міської ради, – передає ІА “Волинські новини”.

Нагадаємо, у ході проведення перевірки на ДКП «Луцьктепло» виявили низку порушень, зокрема невідповідностей у документообігу.

Депутатка Юлія Вусенко до початку сесії підняла питання щодо роботи ДКП «Луцьктепло». Вона звернула увагу на те, що добігає кінця програма щодо облаштування в багатоквартирних будинках індивідуальних теплових пунктів.

Обраниця громади зазначила, що зараз так і не зрозуміло, чи буде в результаті перевірки продовжено контракт із чинної керівницею підприємства Валентиною Малютіною.

«Ми просимо дати працювати керівниці до завершення проекту щодо встановлення індивідуальних теплових лічильників у будинках», – сказала Юлія Вусенко.

Депутат Павло Данильчук попросив озвучити результати перевірки підприємства, аби депутати ознайомилися з можливими порушеннями. Також обранець громади попросив вказати, хто в майбутньому може обійняти посади директора підприємства «Луцьктепло».

Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт повідомив, що нещодавно зустрічався з представниками Європейського банку інвестицій і розвитку.

«Ми обговорили ситуацію і співпраця триватиме», – наголосив Григорій Пустовіт.

Він розповів, що в результаті перевірки «Луцьктепла» було порушено кримінальну справу, а наявну інформацію направили в держаудитслужбу, аби та теж провела ревізію. Після цієї перевірки зібрану інформацію оприлюднять для громадськості.

«Не все так добре, як хотілося би всім нам, на цьому підприємстві. Не потрібно тут робити політику, бо це господарське питання», – резюмував Григорій Пустовіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *