На Львівщині з’явився пам’ятник Богдану Ступці

Показати всі

На Львівщині з’явився пам’ятник Богдану Ступці

На честь 76-ї річниці з дня народження Героя України, Народного артиста України Богдана Ступки на Львівщині у селі Куликів, де народився актор, відкрили пам’ятник. Про це пише Міністерсво культури України.

Урочисте відкриття відбулося біля музейної кімнати у Народному домі Куликова, яка почала працювати на 75-ту річницю від дня народження актора.

До церемонії, в рамках робочої поїздки на Львівщину, долучився Міністр культури України Євген Нищук. За його словами надзвичайно важливо не лише зберігати пам’ять про видатного українця, але й продовжувати його високопрофесійний поступ.

Серед присутніх – представники місцевої влади, близькі та друзі Богдана Ступки – односельчани, керівництво та актори рідного для нього Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові, а також син – Остап Ступка. Каже, втілення проекту стало можливим завдяки спільній роботі багатьох небайдужих.

“Ми повинні продовжувати працю, яку розпочали наші батьки. Я виріс у Куликові, це для мене рідне селище, я памятаю ці дні як ніби вони були вчора. І я дякую всім, хто допомагає нашій родині нести для люде цю пам’ять. Впевнений, і музей-світлиця тут в Народному Домі буде розширюватись, поповнюватись цікавими експонатами, тепер це вже наша спільна справа” – сказав син актора.

 

Comments are closed.