На додаткові години в луцьких школах виділили понад 5 мільйонів гривень

Показати всі

На додаткові години в луцьких школах виділили понад 5 мільйонів гривень

У Луцьку на введення додаткових годин у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році виділили 5 мільйонів 979 тисяч гривень. Про це йшлося 19 червня під час засідання виконавчого комітету міської ради, – пише ІА Волинські Новини.
Як йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення, щороку рішенням виконавчого комітету міської ради виділяються додаткові кошти для гімназійних, ліцейних, колегіальних класів та старших класів спеціалізованих шкіл, години на експериментальну роботу у закладах загальної середньої освіти міста.

На 2019-2020 н.р. пропонується виділити додатково 5 мільйонів 979 тисяч гривень для роботи закладів загальної середньої освіти за окремими напрямками, збережено підходи до планування розподілу додаткових годин, вироблені у попередніх роках, а саме:

– на 7-9 гімназійні класи планується по 2 додаткові години в тиждень,

– на 10-11 гімназійні, колегіальні, спеціалізовані класи – по 4 додаткові години на тиждень,

– заплановано по 2 додаткові години в тиждень на кожен 10-11 клас закладів загальної середньої освіти для підготовки старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання (додаткові заняття з предметів ЗНО),

– виділено по 10 додаткових годин у тиждень на ЗЗСО, учні яких у 2018-2019 навчальному році досягли вагомих результатів на обласних та Всеукраїнських етапах предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких учнівських робіт.

Члени виконкому підтримали проект рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *