Митрополит Онуфрій «підвищив» двох волинських владик (ФОТО)

Показати всі

Митрополит Онуфрій «підвищив» двох волинських владик (ФОТО)

Service on the occasionof the election of the new primate of the Ukrainian Orthodox Church of the Moscow Patriarchate

У свято Хрещення Русі та з нагоди святкування 25-річчя Харківського Архієрейського Собору, Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій своїм указом удостоїв сану митрополита чотирьох архієпископів УПЦ і сану архієпископа – трьох єпископів. Серед владик, які “пішли на підвищення”, двоє мають відношення до Волині, – про це повідомляє Спілка православних журналістів.

Укази про зведення в сан зачитав Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

За архіпастирські труди в сан митрополита зведені керуючий Ізюмською єпархією архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, керуючий Ніжинською єпархією архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, керуючий Володимир-Волинською єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, керуючий Житомирською єпархією архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

В сан архієпископа возведений єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Боярський Феодосій, вікарій Київської митрополії та єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, єпископ Ірпінський Климент.

Довідка:

Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир (у миру — Костянтин Павлович Мельник) — народився 26 листопада 1968 року в селі Невір Любешівського району Волинської області.  Володимир-Волинської єпархії УПЦ Керує єпархією з 14 червня 2011 року.

Володимир-Волинською єпархією владика керує з 14 червня 2011 року.

Попередником на митрополита Володимира на Володимир-Волинській кафедрі був, тепер вже митрополит Никодим.

Митрополит Житомирський і Новоград-Сіверський Никодим (в миру Горенко Віктор Васильович) народився 26 лютого 1972 року в селі Залісся Чорнобильського району Київської області.

З 27 серпня 2006 року був секретарем Володимир-Волинської єпархії.

Згодом, 31 травня 2007 року рішенням Синоду обраний Шепетівсько-Славутським єпископом.

З 10 червня 2007 року призначений керуючим Володимир-Волинською єпархією.

 

Comments are closed.