Monatik розчулив мережу зворушливим постом про дружину

Показати всі

Monatik розчулив мережу зворушливим постом про дружину

MONATIK поєднав душу з танцем у новій пісні, написаній для фільму “про секс” поєднав душу з танцем у новій пісні, поділився з фоловерами рідкісним фото своєї дружини Іри. Про це пише ТСН.

Ніжна світлина, на якій обличчя Іри приховує скуйовджене вітром волосся, зроблене на березі Перської затоки у Дубаї, де вони проводять сімейний відпочинок.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Эти роскошные волосы и глаза цвета молодость подымают опять, хотя … после ударов таких не поднимаются. Эти ливни лишь поют о хорошем , ведь перемены случаются, когда прислушаться, а мы пытаемся. Сколько повидали, сколько раз ломали, как бы сильно не носила нас земля, а это было все не зря, не зря, не зря…#ТихоШептатьЕеВолосы #ВплетатьБелыеПолосы #МоеЛето #ИюньБлизко

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)


“Це розкішне волосся й очі кольору молодість підіймають знову, хоча… після ударів таких не піднімаються”, – ніжно підписав артист світлину.

Він додав ще декілька рядків. Наводимо мовою оригіналу:

“Эти роскошные волосы и глаза цвета молодость подымают опять, хотя… после ударов таких не поднимаются. Эти ливни лишь поют о хорошем, ведь перемены случаются, когда прислушаться, а мы пытаемся. Сколько повидали, сколько раз ломали, как бы сильно не носила нас земля, а это было все не зря, не зря, не зря…”

Любовна лірика Monatik і світлина його рудоволосої дружини привела фанів у захват. “Прекрасна Іра, чудовий ви”, “Яка вона у вас красуня”, “Дуже гарні рядки”, “Ви неймовірна людина і є прикладом для наслідування”, – писали фоловери у коментарях.

Comments are closed.