Показати всі

Лучанин феєрично відкрив «Євробачення – 2017»

Вчора, 9 травня, у Києві поп-співак Monatik, уродженець Луцька,  відкрив перший півфінал пісенного конкурсу«Євробачення-2017».  Він виступав  із англомовною версією композиції «Кружит». Повідомляє «Волинська правда».  

«За традицією перший півфінал 9 травня має відкривати минулорічний переможець, але цього року організатори підготували для глядачів багато сюрпризів, одним з яких став виступ найперспективнішого мультиартистаМонатіка, який працює в жанрах pop, newdisco, indiepop, synthpop», – йдеться у повідомленні сайт Eurovision.ua.

На переконання організаторів,  шоу, яке продемонструє MONATIK на дуже високому технічному рівні, фірмові танцювальні постановки та хітові нотки пісні “Кружит” (в англ. версії –  «Spinning») нікого не залишать байдужим. Зазначається що MONATIK за останні роки здійснив справжній прорив в українській музичній індустрії, саме тому організатори доручили йому таку урочисту місію – відкривати пісенний конкурс Євробачення-2017 у Києві.

«ВП» нагадує, що MONATIK  (Дмитро Монатик)– мультиартист: співак, композитор, автор, музикант та саунд-продюсер.  Народився .1 квітня 1986, Луцьк.  Закінчив Луцьку гімназію № 21. У листопаді 2015 року артист отримав нагороду  «Прорив року» за версією музичної премії M1 MusicAwards. Також M1 MusicAwards визнали MonatikChilibiSound найкращою студією саундпродакшену у 2015 році. А у лютому 2016 співак отримав одразу дві статуетки Національної музичної премії в YUNA: у категоріях  «Найкращий відео кліп» до пісні  «Кружит» та  «Найкращий альбом 2016» – за диск «Звучит». Дебютний відео кліп «Выходной» був представлений у конкурсній програмі BerlinMusicVideoAwards 2017.

До речі, за  підсумками першого півфіналу «Євробачення – 2017» визначилися 10 учасників фінального концерту, який пройде в суботу.

Ними стали Молдова (SunStroke Project – Hey, Mamma!), Азербайджан (Dihaj – Skeletons), Греція (Demy – ThisIsLove), Швеція (RobinBengtsson – I CannotGoOn), Португалія (SalvadorSobral – AmarPelosDois ), Польща (KasiaMoś – Flashlight), Вірменія (Artsvik – FlyWithMe), Австралія (IsaiahFirebrace – DonotComeEasy), Кіпр (Hovig – Gravity), Бельгія (Blanche – CityLights).Не пройшли у фінал Грузія, Албанія, Чорногорія, Фінляндія, Ісландія, Чехія, Словенія і Латвія.

Ще одна десятка фіналістів визначиться у четвер, 11 травня.

1 Comment

  1. Avatar лучанин сказав:

    Лучанином його назвати,язик не повертається.