Маленький волинянин потребує коштів на лікування в Китаї (ВІДЕО)

Показати всі

Маленький волинянин потребує коштів на лікування в Китаї (ВІДЕО)

Хворий на ДЦП волинянин Михайлик Романчук потребує другого курсу реабілітації у китайській клініці. Про це на своїй сторінці у Facebook написав батько хлопчика Василь Романчук.

«Я батько хворого на ДЦП хлопчика Михайлика Романчука. Я присвятив своє життя догляду за ним і боротьбі за його здоров`я. Нещодавно Михайлик повернувся з Китаю. Хочу подякувати всім небайдужим людям. Завдяки вам ми пройшли перший курс реабілітації в китайській клініці. Синочок досяг хороших результатів, навчився повзати, набагато краще сидить, стоїть на четвереньках. Михайлик дуже старався, наполегливо займався на всіх процедурах. Але щоб закріпити досягнуте і продовжити лікування, необхідно ще раз летіти в Китай. Та без підтримки небайдужих, добрих людей ми не зможемо цього зробити.

Михайлик наполовину сирота – його матір померла після пологів через халатність лікарів. І от недавно ще одна втрата… Як говорять, біда одна не ходить. Після повернення з Китаю в нашій родині сталося горе – померла бабуся Стефа і ми лишилися без її підтримки і оптимізму. Вона до останнього вірила, що Михайлик буде ходити. Після смерті мами Михайлика (своєї доньки) і дідуся вона жила лише задля внучка. І все робила для того, щоб побачити, як Михайлик сам ходить ніжками, шукала спонсорів, зверталася до знайомих і незнайомих людей за допомогою, шукала різні реабілітаційні центри. І з Божою допомогою знаходилися добрі небайдужі люди. Дуже чекала повернення внучка з Китаю. Дочекалася, та не судилося побачити, як він ходить…

І ми мусимо продовжувати лікування, щоб Михайлик навчився ходити, а мама з бабусею будуть радіти за нас там, на небесах…

Та без Вашої допомоги ми не зможемо цього зробити. Ще раз змушені звертатися до вас про допомогу. А ми будемо молитися за вас, щоб Божа Матінка охороняла вас і ваші родини, щоб до вас ніколи не приходило горе», – йдеться у дописі.

Номер картки: 5168 7427 2588 5325 – Романчук Василь Михайлович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *