Луцькрада впроваджує систему електронного документообігу

Показати всі

Луцькрада впроваджує систему електронного документообігу

Луцька міська рада активно впроваджує систему електронного документообігу. Про це йшлося 25 червня на засіданні постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту, – передає ІА Волинські новини.

Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що міськрада зараз впроваджує сучасну систему електронного документообігу. Він нагадав, що виконавчий комітет уже запровадив систему ASCOD, завдяки якій можливо подавати проекти рішень у електронному режимі.

Зараз настала черга депутатів. Для того, аби зміни стали можливими, необхідно їх передбачити у регламенті Луцької міської ради VII скликання.

«Ми не хочемо обтяжувати депутатів. Ті депутати, які можуть, готують проекти в електронному вигляді. Інші так само можуть приносити проекти рішень до секретаріату, який далі працюватиме над перенесенням їх у електронну версію», – сказав Григорій Пустовіт і додав, що про додаткові зміни не йдеться.

Він висловив сподівання, що проекти рішень вже наступної, липневої, сесії будуть подавати виключно в електронному режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *