Показати всі

Луцьк – проблемне місто

У президентській партії “Слуга народу”, заявили про те, що дострокові місцеві вибори можливі в декількох областях після завершення процесу формування місцевих громад, а також в “проблемних містах”, – пише “Страна”.

Про це Олександр Качура, заступник голови Комітету Ради з питань організації державної влади і місцевого самоврядування, депутат “Слуги народу” розповів “Українській правді”.

“З приводу можливих місцевих виборів, то я все ж хотів би, щоб процес децентралізації завершився, а тільки після цього, думаю, вибори будуть можливі”, – відповів Качура на запитання, чи означають зміни в складі ЦВК, що українців чекають позачергові вибори у регіонах.

Він припустив, що процес децентралізації може завершитися навесні.

“Я не виключаю такий варіант, тому що якщо процес децентралізації завершиться, всі громади будуть сформовані, тоді зрозуміло, що логічна перезавантаження. Але є багато регіонів, і я про це говорив і керівництву нашої партії, і Офісу президента, які слід перезавантажити зараз” , – сказав Качура.

Він не повідомив, про які саме регіони йдеться, заявивши лише, що, наприклад, в Сумській області є такий проблемний місто.

На уточнююче питання, чи йде мова також про Одесу, Харкові, Луцьку та Києві, Качура тільки підтвердив, що теж вважає ці міста “проблемними”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *