Луцький «Підшипник» пройшов у півфінал плей-оф В чемпіонату GothiaCup

Показати всі

Луцький «Підшипник» пройшов у півфінал плей-оф В чемпіонату GothiaCup

 

У липні компанія СКФ провела світовий юнацький чемпіонат з футболу – GothiaCup у Швеції. Про це повідомляє прсе-служба ПрАТ «СКФ Україна».

У 2017 році участь у турнірі прийняло 1763 команди, які представлали 82 нації. На 110 футбольних полях було зіграно 4349 матчів і забито 19081 голів.

Цього року Україну представляла команда «Підшипник» у двох вікових групах: хлопці 11 і 12 років, загалом – 19 гравців. Усі витрати за їх участь (переліт, страхування, проживання, харчування, спорядження) взяло на себе ПрАТ «СКФ Україна».

З 17 по 21 липняхлопці відчайдушно змагались з командами з різних країн та континентів (Канада, Лівія, США, Франція, Перу, Монголія, Аргентина, Кувейт, Англія і, звичайно, Швеція) і показали чудові результати: команда групи В11 вийшла в четверть фінал, а команда групи В12 – у півфінал плей-оф В.

Команду супроводжував тренер Мельник Михайло та представник батьківського комітету Власюк Віктор, а зі сторони ПрАТ «СКФ Україна» необхідну адміністративну підтримку надавали помічник генерального директора Ольга Якобчук та менеджер проектів Міхалєвич Роман.

26 липня 2017 року об 11 годині в головному конференц-залі СКФ Україна, відбудеться прес-конференція за участі генерального директора СКФ Україна Цибульського Володимира Івановича, керівників делегації від СКФ Україна, тренера дитячих команд Михайла Мельника, представників батьківського комітету та самих юних футболістів з ціллю поінформувати волинян про участь в найвідомішому дитячому світовому чемпіонаті.

Результат пошуку зображень за запитом "луцький юнацький підшипник фото"

Comments are closed.