Луцькі базарувальники просять допомоги у муніципалів

- Advertisment -

Луцькі базарувальники просять допомоги у муніципалів

Власники металевих конструкцій, які знаходяться на ринку «Центральний» у Луцьку, за допомогою почали звертатись до Департаменту муніципальної варти із проханням допомогти демонтувати споруди самотужки, із метою їх подальшого перевезення на «Новий ринок».

Про це повідомляє 12 канал.

Оскільки за словами підприємців, у них там вже є укладені договори,- повідомили у Департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Луцької міської ради від 29 січня 2020 року, підприємці, котрі мають у власності контейнери на території лівої частини Центрального ринку, були зобов’язані демонтувати споруди до 3 лютого.

«Справа в тому, що частина підприємців відмовляється здійснювати добровільний демонтаж незаконних тимчасових споруд, поводить себе агресивно та своїми діями просто не дає можливості першим вивезти їх добровільно. Зокрема, одній із підприємиць навіть не дали можливості зайти до свого кіоску, щоб забрати з нього особисті речі. На жаль, в результаті дій агресивно налаштованої частини власників тимчасових споруд можуть постраждати і законослухняні підприємці»,- ідеться у повідомленні муніципалів.

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам