Показати всі

Лучанин став чемпіоном України з плавання (ФОТО)

У 11 липня на другий день чемпіонату України з плавання, що проходить в м.Запоріжжі, перемогу здобув – лучанин.знову. Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

На дистанції 100 м брас вихованець КЗ ” СДЮСШОР плавання ЛМР” Ткачук Максим виборов золоту медаль, встановивши при цьому вже другий на цих змаганнях юнацький рекорд України – тренери В.Самчук, А. Тихонович.

На цій же дистанції плавчиня цього ж закладу Ахмедова Дана виборола срібну нагороду – тренер С. Максимюк.

В фінальних запливах також стартували Лучани: Міщук Дмитро – 200м в/с – 4 м-це, тренер Т. Ярмусь, Наумов Андрій – 100 м бат. – 6 м-це, тренер О.Сологуб, Смаль Антон – 100 м к/пл – 6 м-це, тренер О. Сологуб.