КП «Волиньприродресурс» отримало ліцензію на видобуток бурштину

Показати всі

КП «Волиньприродресурс» отримало ліцензію на видобуток бурштину

Про це стало відомо під час чергового 10 засідання Волинської обласної ради.
 
Після того,як депутати Волиньради “завалили” звіт очільника Волині Володимира Гунчика,обранці громади заслуховували звіт голови Волиньради Ігоря Палиці.
 
На противагу попередньому виступу,Палицю зовсім не “закидували” додатковими запитаннями. Єдиний,хто ще хотів щось уточнити із виступу Ігоря Петровича,був обранець громади Сергій Слабенко. Та й на його питання Палиця відповів коротко і з посмішкою,мовляв,я дуже вас поважаю,але не завжди розумію,що ви хочете сказати.
 
Втім не це стало основою виступу голови Волиньради. Головною новиною у звіті Палиці стало те,що КП “Волиньприродресурс” отримало ліцензію на 20 років на видобуток бурштину в області. Наступним кроком,додає Ігор Палиця,стане отримання ліцензії на мідь і торф.
 
При цьому,очільник Волинської облради нагадав,що половина отриманих коштів від реалізації ресурсу,наповнюватиме кілька бюджетів,а саме 25% “осідатиуть” у місцевих бюджетах,25% – районних та 50% в бюджеті області.
 
Насамкінець Ігор Палиця наголосив,що область має великі перспективи,отож наступними завданнями є ще освоєння видобутку піску,щебеню,нафти і газу. Відтак,голова Волиньради закликав керівників правоохоронних структур прискіпливо охороняти території,де нині дозволено видобувати надра.

Comments are closed.