«Луцькводоканал» закликає громадян розрахуватися за послуги водопостачання

Показати всі

«Луцькводоканал» закликає громадян розрахуватися за послуги водопостачання

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» закликає отримувачів субсидій повністю провести розрахунки за отримані послуги водопостачання та водовідведення до 25 червня 2018р. згідно встановлених рахунків за травень поточного року. Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

У разі утворення заборгованості (в тому числі часткової оплати згідно виставленого рахунку за попередній місяць) субсидія на наступний термін не призначається. Тому, ті споживачі, які мають борги перед постачальниками комунальних послуг, ризикують не отримати субсидій на наступний період.

Також варто відмітити, що суми невикористаної субсидії за попередні періоди призначення (травень-2017 року по квітень 2018 року) повернуть до бюджету шляхом зняття з особових рахунків. Це пов’язано з тим, що з 1 травня 2018 року запровадили новий порядок надання субсидій. Відповідно, після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію в попередньому періоді. Розрахунки проводяться у червні 2018 року.

Comments are closed.