«Клянемося бути відданими Україні»: луцький ліцей посвятив новобранців (ФОТО)

Показати всі

«Клянемося бути відданими Україні»: луцький ліцей посвятив новобранців (ФОТО)

Майже сотня учнів Луцького НВК «ЗОШ-інтернат – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» урочисто стали ліцеїстами. Сьогодні, 13 жовтня, дев’яносто ліцеїстів урочисто склали присягу на меморіалі «Вічна слава».

Першим до вітального слова запросили директора правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою Анатолія Дудича. Він зауважив, що сьогодні у житті цих молодих людей настав новий етап, який свідчить про свідомий вибір життєвого шляху, відчуття відповідальності перед рідними та державою.

«Вдивляючись у ваші юні обличчя, стає радісно і спокійно за нашу Батьківщину. Впевнений, її чекає нова, інша генерація патріотів», – висловився він.

Зауважимо, що ліцей є підшефним закладом волинських поліцейських, й чимало випускників ліцею вступають далі у профільні виші і стають правоохоронцями. Тож із визначальним днем новобранців ліцею привітав і начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига. Приєдналися також батьки ліцеїстів, випускники, представники влади та духовенства.

Найвідповідальнішу ж місію – оголосити текст клятви ліцеїста – доручили учневі 10 класу Павлу Місіюку.

«Клянемось бути відданими Україні, її народу, з честю нести звання ліцеїста, виправлати довіру батьків і педагогів-наставників», – розпочав урочисту промову ліцеїст. «Клянемось, клянемось, клянемось!», – вигукнули усі 90 новобранців.

Наостанок же винуватцям урочистостей вручили вітальні листівки та академічні книжки ліцеїста.

Comments are closed.