Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл став архієпископом

Показати всі

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл став архієпископом

16-17 серпня 2019 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулися урочистості з нагоди 5-ї річниіці з Дня інтронізації предстоятеля УПЦ митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Повідомляє офіційний сайт УПЦ.

На малому вході Божественної літургії, як проінформувала прес-служба Волинської єпархії УПЦ, за увагу до церковних заслуг єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл був возведений  в сан архієпископа.

Указ Предстоятеля Церкви про нагородження зачитав керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій одягнув на архієпископа Нафанаїла чорний клобук з хрестом.

Також під час малого входу з уваги до архіпастирських трудів Предстоятель возвів у сан митрополита архієпископів: Джанкойського і Роздольненського Аліпія, Сєверодонецького і Старобільського Никодима, Львівського і Галицького Філарета, Ніжинського і Прилуцького Климента, Вінницького і Барського Варсонофія. В сан архієпископа були також возведені єпископи: Путивльський Антоній, Вознесенський і Первомайський Олексій, Олександрійський і Світловодський Боголєп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *