Які країни проголосували «за» рішення ПАРЄ про повернення Росії

Показати всі

Які країни проголосували «за» рішення ПАРЄ про повернення Росії

За резолюцію про зміну санкційного режиму та повернення РФ до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу проголосували 118 депутатів, 62 – проголосували проти, 10 – утримались. Про це повідомляє “Українська правда“.

Як свідчать результати голосування, оприлюднені на сайті асамблеї, резолюцію у повному складі підтримали делегації з Азербайджану, Франції, Іспанії, Італії, Норвегії, Австрії, Словаччини, Португалії, Сербії і Туреччини.

Частково рішення про повернення російської делегації підтримали Швейцарія, Німеччина, Молдова, Чехія, Вірменія і Нідерланди.

Україна і Грузія проголосували проти у повному складі, також проти рішення проголосували більшість делегатів від Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії і Швеції.

Коментуючи результати голосування, перший віце-спікер ВР та член української делегації Ірина Геращенко розкритикувала позицію Нідерландів.

“А знаєте, хто найбільше мене вразив сьогодні? Голландські депутати. Днями міжнародна слідча група оприлюднила результати трагедії МН 17. Встановила причетність росіян до вбивства 280 людей. Сьогодні голландські депутати проголосували за повернення Росії в ПАРЄ. Впевнена чомусь, що вони ніколи не зустрічалися з родинами жертв, не були на похоронах останків”, – написала вона у Facebook.

1 Comment

  1. Avatar Станіслав сказав:

    А як проголосували представники ще 23 держав світу? Ганьба депутатам і дипломатам України. Так псувати відносини з представниками держав, де б ми повинні мати добрі стосунки: Чехія, Словаччина. Португалія, Іспанія, Італія – ось таке ставлення цих держав до нас сформоване нашими заробітчанами. А все просто: наша влада, на відміну від російської, супержлобська, все собі в кишеню. А Росія для підкупу (пардон, братських відносин, культурного розвою) грошей не шкодує, що ще раз доказує існування чергового міфу про “Братню Європу”. Здали ядерну зброю, розвалили армію, економіку, приймаємо не до кінця продумані закони про мову – кому потрібні “горді” злидні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *