Показати всі

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Дорогі волиняни! Наближається найбільше, найрадісніше християнське свято – Великдень! У храмах всього православного світу лунатиме «Христос Воскрес!».

Традиційно, в українців це свято вважається родинним. Зазвичай на Пасху збираються великими сім’ями , аби разом освятити паску та зустріти свято Христового Воскресіння.

Напередодні Пасхи в українців прийнято прощати один одного, відпускати всі образи і непорозуміння. В певному розумінні, Україна – це також одна велика родина, об’єднана спільною історією, культурою, релігією, цінностями. Так склалося, що напередодні світлого християнського свята Україна пережила дуже важливі зміни – ми обрали нового главу держави.

Іноді, в пилу політичної полеміки, кожен з нас, забувши про християнські цінності, забувши про нашу спільну мету, міг образити ближнього, який має протилежну точку зору. Тому сьогодні, у переддень світлого свята, час пробачити образи один одному. Варто подякувати Президенту України, який немало зробив для нашої країни за п’ять років, а новообраному національному лідеру побажати успіху, наснаги та рішучості на нелегкому шляху до процвітання та добробуту нашої країни.

Сьогодні є дуже багато речей, які роз’єднують нас, сиплють розбрат і ворожнечу. Але в той нелегкий час, коли українська земля залита кров’ю патріотів, коли війна забирає молоді життя, коли ворог вичікує нашої слабинки, аби напасти, ми навпаки повинні об’єднуватися і ставати сильнішими. Об’єднуватися навколо спільних християнських цінностей, незалежно від того, у храмі якого патріархату ми служимо Богу. Об’єднуватися, незалежно від того, якою мовою ми славимо Ісуса Христа. Об’єднуватися, не дивлячись на те, у якому куточку рідної України ми проживаємо. Від Карпатських гір до степів Донбасу, від Полісся до Причорномор’я – ми єдині у своєму бажанні жити мирно у квітучій, успішній Україні.

Напередодні світлого християнського свята Христового Воскресіння щиро бажаємо вам миру, затишку, внутрішньої гармонії, порозуміння з ближніми. Хай ваші домівки наповняться радісною атмосферою великого свята, а Бог благословляє вас та ваших близьких в усіх хороших справах і починаннях. Хай береже Всевишній нашу Україну! З Великоднем вас! Христос воскрес!

3 Comments

  1. Avatar Волинянин сказав:

    Мудрі і гарні слова! Христос Воскрес і воскресне наша Ненька Україна!

  2. Avatar JaimeCyday сказав:

    Популярный блоггер Станислав Дмитриевич Кондрашов с проектом Тельф АГ: Как быстро похудеть?

    Список составили Станислав Кондрашов и Денис Вороненков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *