Гороскоп на 12 вересня: астролог розповіла, кому щаститиме

Показати всі

Гороскоп на 12 вересня: астролог розповіла, кому щаститиме

Зранку 12 вересня все валитиметься з рук. Більшість важливих справ слід планувати на вечір. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

“Залишатися врівноваженими буде непросто. Налякають невтішні новини, – говорить астролог. – Під кінець робочого дня домовитися з оточуючими буде легше. Установку нового обладнання та придбання офісної техніки теж краще провести після обіду. Довіряйте своїй інтуїції. Вона не підведе. Будьте милосердними. Цього дня пощастить добрим і щирим людям”.

Овен

Додаткового прибутку не буде. Розраховуйте на існуючі в кишені гроші. Їх буде цілком достатньо для забезпечення звичного рівня життя. Стережіться ураження електричним струмом. Дотримуйтеся правил безпеки під час роботи з побутовою технікою.

Тілець

Розпочинати ремонт не слід. Через брак коштів він триватиме довго. Деякий час утримуватиметься невисокий рівень заробітку. Є небезпека травмування. Не варто прагнути рекордів.

Близнюки

Тривале перебування вдома пригнічуватиме. Не відмовляйтеся від публічного життя. Будьте душею компанії. Відмовтеся від додаткової порції кави. Обирайте напої з цілющих трав.

Рак

Ніщо не заважатиме здійсненню ваших фінансових планів. Можна братися навіть за сміливі проекти. Але найважливіші справи розпочніть після обіду.

Лев

Шансів поліпшити стан фінансових справ не передбачається. Проте ваш грошовий запас дозволить і надалі планомірно вести господарство.

Діва

Протягом дня фінансова ситуація докорінно зміниться. Спокійно й наполегливо прагніть досягнення своєї мети. Врешті усе складеться на користь вашому бюджету.

Терези

Оформляйте майнові доручення. Вирішуйте питання передачі власності у спадок. Частину свого прибутку віддайте на благодійні справи.

Скорпіон

Поповніть свій грошовий запас. Матеріальна підтримка знадобиться рідним. Не відмовляйте. Важко буде порозумітися молодим парам. Будьте терплячими. Добрий час для початку лікування мастопатії та інших захворювань грудей.

Стрілець

Очікуються стабільні доходи. Будьте послідовними. Не поспішайте з прийняттям рішень щодо співробітництва з новими партнерами. Дайте собі час на роздуми. Не намагайтеся пристосувати коханих до вашого ритму життя. Це буде неприродно для них. Шукайте компромісів.

Козеріг

Виникатимуть непорозуміння з сусідами. Спробуйте вирішити проблемні питання мирним шляхом. Організм потребуватиме додаткового зволоження. Пийте чисту воду між прийомами їжі.

Водолій

Невеликі фінансові операції проходитимуть вдало. Робити значні внески у нові проекти не слід. Прибуток не виправдає ваших сподівань.

Риби

Відчуватиметься гостра нестача коштів. Вийти на бажаний рівень заробітку поки що не вдасться. Близькі люди підтримають вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *